Michał17.11.2015
iPhone 6s / 6s Plus – zobacz ile kosztuje wymiana zbitego ekranu w Cortland.pl

Pamiętacie jak jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że już od 590 zł możecie wymienić pęknięty / zbity ekran Waszego iPhone’a bez utraty gwarancji w Cortland?

Dziś Cortland uaktualnił swoją ofertę i do iPhone 5/5c/6/6 Plus dołączył nowy iPhone 6s i iPhone 6s Plus. Za wymianę zbitego / pękniętego ekranu w iPhone 6s trzeba zapłacić 749 zł, a w przypadku iPhone 6s Plus jest to koszt 699 zł. Poniżej umieszczam oficjalny cennik pochodzący ze strony blog.cortland.pl.

cennik

Aby dokonać wymiany wyświetlacza należy odwiedzić jeden z salonów Cortland (lista salonów dostępna jest tutaj) lub skontaktować się z serwisem telefonicznie (tel. 22 257 00 02 w godz. 9-17) lub za pomocą formularza kontaktowego.

Źródło: blog.cortland.pl
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • delightmars

  czemu iPhone 6S jest najdroższy, droższy niż 6S Plus trochę to dziwne

 • Marek Miżdal

  W Polsce więcej osób kupi iPhone’a 6S niż 6S+. To jedyne racjonalne wytłumaczenie będą mieli więcej kasy na tym

 • Olek

  Tą usługę świadczy każdy autoryzowany serwis Apple.

 • Rafal

  Korzystał ktoś z ich usług bo nie wiem czy można zaufać ? A do wymiany mam ekran w IP 6s plus. Proszę o szybka odpowiedz 🙂

 • Mark Ridenour

  Teraz w tej cenie, to np 5c widziałem, ale nowe na allegro, chociaż jak na moje oko, to ceny i tak było sporo przesadzone. Jak mi poszedł ekran, to wymieniałem w takim serwisie w kato, machelp, i zapłaciłem znacznie mniej (około rok temu). Nie wiem jak u nich, ale mam nadzieję, że ceny to jednak trochę obniżyli, bo masakra :D