Krzysiek Borek01.03.2016
iPhone 7 będzie cieńszy od 6s

Mac Otakara dotarł do nowych informacji, związanych z iPhone’em 7, ma być 1 mm cieńszy od modelu 6s i mieć głośniki stereo. Aby osiągnąć swój cel, Apple rzeczywiście pozbędzie się standardowego gniazda słuchawkowego (3,5 mm) – tak, jak mówiły poprzednie doniesienia.

Grubość 6s wynosi 7,1 mm, więc 7 powinna mieć 6,1 mm grubości tak samo, jak iPod Touch. Podobno tym razem obiektyw aparatu głównego nie będzie wychodził poza obręb obudowy, ale czas pokaże, czy Japończyk ma rację.
iP7

Co ciekawe, wymiary nowego modelu mają być takie same, jak obecnie sprzedawanego, to samo dotyczy jego konstrukcji (nadal będzie to metal). Obecnie można zapomnieć o wodoodpornej obudowie, według Mac Otakara w kolejnej generacji iPhone’a jej nie uświadczymy.

Podobno możemy spodziewać się zastosowania głośników stereo i cieńszego portu Lightning, choć w jego przypadku nie spodziewamy się diametralnych zmian w porównaniu do obecnego. Pomoże to w lepszym dopasowaniu dedykowanych etui. Wydaje mi się, że wprowadzenie głośników stereofonicznych poprawi jakość odtwarzanej muzyki przez głośniki multimedialne, ale to będzie trzeba sprawdzić samemu, jeżeli plotka okaże się prawdą.

Reszta doniesień wokół iPhone’a 7 i 7 Plus mówi, że obydwa warianty będą wyposażone w układ scalony A10, 2GB pamięci operacyjnej, wyświetlacze o wyższej rozdzielczości i wiele innych.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek