Michał21.10.2015
iPhone 7 bez fizycznego przycisku Home?

Zdaniem analityka Gene Munstera, który powołuje się na bardzo wiarygodne źródła, kolejna generacja iPhone, czyli iPhone 7 może nie posiadać już fizycznego przycisku Home.

Według Mustera, dzięki technologii 3D Touch, która zadebiutowała w iPhone 6s, Apple najprawdopodobniej już w kolejnej generacji iPhone całkowicie zrezygnuje z przycisku Home, który jak wiemy obecnie znajduje pod ekranem z przodu iPhone’a.

iPhone7

Zapytacie, a z Touch ID? Nie martwcie się czytnik linii papilarnych nadal będziecie dostępny, ale ma zostać on przeniesiony na tył iUrządzenia. To nie wszystko.

Ponadto, według analityków iPhone 7 będzie posiadał szafirowy ekran, który jak nie trudno się domyślić będzie o wiele bardziej odporny na wstrząsy i zarysowania.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Gugh

  Taa… Jeśli już, touchID, jeśli to w ogóle możliwe, będzie wbudowany w ekran, bo skaner palca z tyłu jest niepraktyczny. Napisałem „jeśli już”, bo mało prawdopodobne, żeby fizyczny przycisk home został porzucony na rzecz 3D Touch. Prędzej przyciski vol i zasilania – to miałoby większy sens.

 • elliott

  Szafir na wstrząsy?? A obecna szybka ekranu jest mało odporna na wstrząsy? Nie rozumie tego. Proszę wytłumaczyć.

  • Moondrala

   Mr. Elliott!, kto tego nie rozumie? Jeśli to ty nie rozumiesz to musisz napisać po polsku! „Nie rozumiem tego.” w pierwszej osobie liczby pojedynczej piszemy „m” na końcu czasownika.