Krzysiek Borek16.02.2016
Jailbreak dla iOS 9.3 i 9.2.1 pojawi się w połowie marca?

Między 14, a 18 marca bieżącego roku Apple powinno udostępnić wszystkim użytkownikom aktualizację oprogramowania układowego w wersji 9.3.

Właśnie ten moment może okazać się kluczowy dla miłośników Jailbreak, podobno 15 marca pojawi się narzędzie, które umożliwi jego wykonanie.

Według anonimowego źródła narzędzie pojawi się chwilę po udostępnieniu aktualizacji dla wszystkich kompatybilnych z nią urządzeń mobilnych Apple. Poza tym narzędzie pozwoli również na odblokowanie poprzedniej wersji systemu (9.2.1). Co ciekawe nie jest za nie odpowiedzialna grupa Pangu lub TaiG, a jeden programista. Dobrze wiedzieć, że nie tylko wymienione grupy są za to odpowiedzialni, jednakże oni obecnie nie mają zaktualizowanych programów do wykonania Jailbreak.

jailbreak

Mam nadzieję, że z rychłym wydaniem potrzebnych programów, autorzy wtyczek i programów wezmą się za ich aktualizację. Wydaje mi się, że większość z nich nie będzie od razu kompatybilna z 9.3 lub 9.2.1, a ich aktualizacja może trochę potrwać.

Źródło: evad3rs.net
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • KOSa

  Raczej podchodziłbym do tego trochę sceptycznie. Już miesiąc temu była fama, że powstanie JB do iOS 9.2.1 i co…cisza. Więc tym razem już się nie napalam.

  • Tolu

   Szczególnie że za Jailbreak odpowiedzialny jest jeden programista!!!

   • krzysiekb92

    to jedna osoba zrobi to gorzej od grupy? Jakoś Luca Todesco daje radę sam.

  • krzysiekb92

   Mam podobne podejście,pożyjemy,zobaczymy.

 • Tolu

  A coś więcej? Co to za programista?
  Jaki ma wkład w historie Jailbreaka?

  • krzysiekb92

   Anonimowy,wiec nic o nim nie wiemy.