Michał27.01.2015
Jak wygląda sprawa Jailbreak w najnowszym iOS 8.1.3

Apple niecałe dwie godziny temu udostępniło iOS 8.1.3 dla wszystkich iUrządzeń. Na pewno wielu z Was zadaje sobie pytanie, czy na tej wersji iOS możemy wykonać Jailbreak.

Najnowsza wersja iOS 8.1.3 udostępniona w dniu dzisiejszym zawiera liczne poprawki błędów. Rozwiązuje ona między innymi problem ilości wolnego miejsca wymaganego do uaktualnienia oprogramowania systemowego, a także usuwa problem z niedziałającymi gestami wielozadaniowości na iPadzie. A jak wygląda sprawa Jailbreak?

Cydia.1

Niestety oprócz tych wszystkich zmian, najnowsza wersja iOS 8.1.3, co zresztą było do przewidzenia BLOKUJE także możliwość wykonania Jailbreak. Zatem jeśli zależy Wam na Jailbreak to pod żadnym pozorem nie instalujcie najnowszej wersji iOS.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Łukasz

  Tak się zastanawiam czy jest jeszcze sens robić JB? Za czasów 4S miałem ok 15+ tweaków, teraz na 5S robię JB tylko dla DockShifta…
  Jeśli nadejdzie taki dzień w którym zostanie wprowadzona funkcja jak w DockShift to koniec z JB.

  • aqq

   Jest sens – choćby dla +100 numerów w historii i wybierania T9 – KuaiDial.
   Dodatkowo jeszcze np. CCSettings [głównie szybkie włączanie danych komórkowych], Software Update Killer oraz usuwam niepotrzebną ikonę poczty głosowej. Czasem przydaje się uaktywnić Bluetooth do wysyłania. Niby nic, ale bez tego ten gówniany telefon bym już dawno wywalił.

 • Barterek Czo

  Opłaca się zmieniać? Czy zostać przy JB ip4s

  • krzysiekb92

   Obecnie trwają prace nad JB dla iOS 8.1.3 i 8.2 pojawi się o tym informacja na portalu niedługo. Ma ten moment moge zdradzić,ze grupa odpowiedzialna za TaiG nad tym pracuje.

 • sew

  jaki to motyw z cydii z tymi ikonkami pokazany na pierwszym obrazku?

  • erwe

   das is wizualizacja

 • Dominik Kowalewski

  Ziąki Macie tutaj Jak zrobić jailBreak Na 8.1.3
  http://sh.st/fEPuk