Krzysiek Borek31.08.2014
Jaka będzie cena iWatch?

Apple wraz z iPhone’m 6 już 9 września zaprezentuje nam urządzenie naręczne. Niestety cena, jak na tego typu urządzenie może być po prostu za wysoka.

Re/Code wystosował raport, który mówi o ustaleniu ceny urządzenia naręcznego Apple. Cena wynosi 400$, ale za najdroższy wariant, tańsze również powinny się pojawić.

„Zarząd Apple ustanowił cenę ich pierwszego urządzenia naręcznego. Ma ona wynosić 400$. Cena nie jest ostateczna i może ulec zmianom. i|Watch na półki sklepowe trafi w przyszłym roku. Jedno ze źródeł twierdzi, że pojawią się tańsze modele urządzenia na ręcznego giganta z Cupertino.”

Z raportu nie wiemy, czy Apple ogłosi cenę iWatcha 9 września podczas prezentacji urządzenia razem z kolejną generacją iPhone’a, Moim zdaniem, jeżeli nie zrobią tego na prezentacji powinni wstrzymać się z ogłoszeniem ceny urządzenia do momentu pojawienia się go na półkach sklepowych.

Ostatnie doniesienia nie były dokładne, nie wiemy czy będzie to inteligentny zegarek, czy opaska na wzór Gear Fit. Apple może przecież zmienić datę prezentacji, aby pokazać urządzenia, jako akcesorium do iPhone’a, a nie oddzielny produkt.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek