Krzysiek Borek31.08.2014
Jaka będzie cena iWatch?

Apple wraz z iPhone’m 6 już 9 września zaprezentuje nam urządzenie naręczne. Niestety cena, jak na tego typu urządzenie może być po prostu za wysoka.

Re/Code wystosował raport, który mówi o ustaleniu ceny urządzenia naręcznego Apple. Cena wynosi 400$, ale za najdroższy wariant, tańsze również powinny się pojawić.

„Zarząd Apple ustanowił cenę ich pierwszego urządzenia naręcznego. Ma ona wynosić 400$. Cena nie jest ostateczna i może ulec zmianom. i|Watch na półki sklepowe trafi w przyszłym roku. Jedno ze źródeł twierdzi, że pojawią się tańsze modele urządzenia na ręcznego giganta z Cupertino.”

Z raportu nie wiemy, czy Apple ogłosi cenę iWatcha 9 września podczas prezentacji urządzenia razem z kolejną generacją iPhone’a, Moim zdaniem, jeżeli nie zrobią tego na prezentacji powinni wstrzymać się z ogłoszeniem ceny urządzenia do momentu pojawienia się go na półkach sklepowych.

Ostatnie doniesienia nie były dokładne, nie wiemy czy będzie to inteligentny zegarek, czy opaska na wzór Gear Fit. Apple może przecież zmienić datę prezentacji, aby pokazać urządzenia, jako akcesorium do iPhone’a, a nie oddzielny produkt.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
  • Większość piszących o produktach Appla pisze z Samsunga…

    • Tomasz

      A jakie to ma znaczenie z czego ktos pisze?? Ja pisze z iPhone 5, mam MacBook Air i nic to nie zmienia;) pracuje w ISpot w Warszawie i nikt nie wymaga od nas, żebyśmy wszyscy mieli ten sprzęt… To tak jak bys powiedział, ze doradzca ubezpieczeniowy musi sie ubezpieczyć w firmie w ktorej pracuje, a pracownik salonu Ferrari musi kupić samochód z własnego salonu…

      • Czy punkt siedzenia nie określa punktu widzenia? Tak jest w życiu. Ci co mają Appla uważają się za lepszych, ci od Samsunga są złośliwi (często z zazdrości) w stosunku do applowców. Dlatego to napisałem bo oczekuję wreszcie obiektywnych porównań.Ja używam sprzętów Appla: iPad mini retina, IPad Air, MacBook Pro 13.3, Mac Mini z monitorem Thunderbolt,jestem w iTunes i iCloud, mam Apple Tv.Nie mam iPhona 5s choć miałem 3 oraz 4s. Ale ma też: Samsung Galaxy Note 3 oraz zegarek(Gear),Samsung Galaxy Note 10.1 wersja 2014, modem LTE (wifi),Samsung Galaxy Camera, komórkę Samsung Galaxy S4 Mini.Mogę godzinami nie jako fachowiec ale użytkownik porównywać te sprzęty.W moich oczach wychodzi w tym pojedynku 60:40 % dla Appla. Apple wygrywa przede wszystkim systemem iOS. Przegrywa aluminium i szkłem bo bez ochrony plastikowej wszystko się rysuje.Ma piękny design,który ginie pod wstrętnymi etui. Samsung wygrywa szkłem gorilla(nie wiem czy poprawnie nazywam),wieloformatowością wyrobów,wszechstronnością (np.aparaty fotograficzne), ale zamęcza systemem Android. Długo i szczegółowo możnaby mówić.Ważne,że jest konkurencja bo wtedy żaden z nich nie spocznie na laurach.9 września będzie pewnie kolejne trzęsienie ziemi .Dawno premiery Appla nie budziły takich emocji.Czy iPhone 6 będzie lepszy od znakomitego Galaxy Note?