Michał07.04.2014
Kolejna aktualizacja najlepszego antyradaru na iPhone

Ta wiadomość ucieszy wszystkie osoby korzystające z najlepszego antyradaru na iPhone. Przed chwilą do App Store trafiła nowa wersja najlepszego aplikacji.

Yanosik bo o tej apce mowa, to legalny antyradar na komórkę. Informuj i bądź informowany. Ostrzegaj innych – wystarczy Twoje zgłoszenie by informacja dotarła do setek kierowców jadących tą samą drogą.

Baza systemu Yanosik zawiera aktualizowane on-line lokalizacje policyjnych patroli, punktów kontroli prędkości, wypadków i innych utrudnień. Dodatkowo ponad 1800 precyzyjnie zlokalizowanych fotoradarów i ponad 100 miejsc częstych kontroli.

Co nowego w wersji 2.4.1.1

 • Zmieniono mechanizm obliczania sumy kontrolnej dla urządzeń z 64-bitową architekturą procesora (czyt. iPhone 5s)
 • Naprawiono widok „Moje konto”
yanosik
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Michał Maliński

  Mam nadzieje, że poprawili działanie, bo po ostatniej aktualizacji znowu nie działało „działanie w tle”

 • Michaelxdd

  Nie testowałem yanosika po tej aktualizacji, ale po przebudowaniu programu na mojej 4 za każdym razem powstaje irytujące wyciszenie muzyki, np. leci piosenka, komunikat i nie ma powrotu piosenki do wcześniejszej głośności tylko jakiejś 2 min muszą minąć aż muzyka z powrotem wróci do dawnej głośności. Raportowałem o tym, ale nie widzę, żeby wprowadzili jakiejś zmiany bądź opcje, bo we wcześniejszych wersjach była opcja wyciszania muzyki podczas komunikatów, a teraz jej nie ma.

 • henry

  ciągle ulepsza tego yanka i ciagle za mało,jak zrobili icoyote na andoridy to wszystko jest, wg mnie nie trzeba niczego ulepszac

 • J4nic

  póki co to aplikacja wcale nie działa, przynajmniej na moim ip4, czy ktoś wie o co chodzi?