Michał11.04.2014
Koniec przepłacania za paliwo!

Dzięki tej aplikacji przestaniesz przepłacać za paliwo. Nie wydawaj fortuny na pociąg czy autobus!

BlaBlaCar łączy kierowców dysponujących wolnymi miejscami z pasażerami, którzy podróżują w tę samą stronę. Dzięki dzieleniu się kosztami, podróż staje się bardzo tania dla obu stron. Aplikacja jest bezpłatna, więc nie zwlekaj – pobierz ją już teraz i zacznij oszczędnie podróżować. BlaBlaCar to największa europejska społeczność wspólnych przejazdów.

BlaBlaCar.onetech.pl

Jesteś kierowcą? Oferuj wolne miejsca w swoim samochodzie pasażerom, którzy chętnie pokryją koszty Twojego przejazdu. Określ, czy Twój przejazd na danej trasie jest jednorazowy, czy odbywa się cyklicznie. Dzięki pasażerom, którzy się do Ciebie zgłoszą, pokryjesz do 100% kosztów swojej podróży!

Jesteś pasażerem? Przeszukuj setki tysięcy ofert stale dostępnych w BlaBlaCar i wybierz przejazd do swojego celu podróży za rozsądną cenę. Przykłady? Warszawa – Lublin za 16 zł, Kraków – Wrocław: 26 zł, Gdańsk – Warszawa: 37 zł.

UWAGA!

Aplikacja jak narazie dostępna jest tylko na Androida. Wszyscy użytkownicy kozystający z tego systemu mogą pobrać BlaBlaCar z tego miejsca

Źródło: play.google.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz