Michał23.12.2016
Lista kompatybilnych rozszerzeń/aplikacji z iOS 10.1 – iOS 10.1.1

Jak wiecie kilka dni temu w sieci pojawiło się narzędzie pozwalające wykonać Jailbreak iOS 10.1 – 10.1.1. Jeżeli zrobiliście już Jailbreak na swoim iUrządzeniu, to warto zapoznać się z listą kompatybilnych rozszerzeń i aplikacji.

Na dzień dzisiejszy lista wygląda następująco.

Spis aplikacji:

Bezpośredni link do listy znajdziecie – tutaj. Warto od czasu do czasu na niego wejść ponieważ spis cały czas się zmienia.

Jeśli jeszcze nie wiecie jak wykonać Jailbreak iOS 10.1 – 10.1.1 to w tym miejscu znajduje się nasza szczegółowa instrukcja krok po kroku.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Sebaskc

  A jak z cydia substrate?Można już instalować kompatybilne apki z cydii?Chyba lepiej poczekać to stabilnej wersji jb niż coś popsuć w iphonie i odtwarzać z iosem 10.2 a bardzo mnie ciśnie żeby zrobić to jb lecz wszędzie jest napisane że to Beta i raczej pierw niech ją bardziej doświadczeni przetestują ,takie jest też i moje zdanie,że lepiej poczekać aż ukaże się stabilna wersja dla ludu

  • krzysiekb92

   Mobile Substrate dalej nie działa, trzeba czekać na aktualizację. No to nie rób i czekaj na stabilną wersję, mając iOS 10.1.1 i problem z głowy.

   • Sebaskc

    Zrobiłem ale działa bardzo niestabilnie a najgorsze jest to l,że usunąłem cydie w samej aplikacji bo jakąś tam wtyczke chciałem wywalić i mi się usunęła cydia installer:( teraz nie wiem jak ją można dograć bo ponowne wykonanie jb nie dodaje jej na iphona