Krzysiek Borek12.01.2016
Luca Todesco znowu to robi, ma działający Jailbreak dla iOS 9.3 beta 1

Od wczoraj wszyscy zainteresowani działaniem i nowościami wprowadzonymi w iOS 9.3 mogą zaktualizować swoje urządzenie do tej wersji oprogramowania układowego.

Sam pokusiłem się o aktualizację iPada 3, ale zanim to zrobiłem na kanale YouTube L. Todesco pojawił się materiał wideo ukazujący działający Jailbreak dla najnowszej wersji iOS. Nie mam wątpliwości, że Todesco również nie wyda go dalej, powodem w jego przypadku jest posiadanie konta deweloperskiego, choć nie znam szczegółów na ten temat. Wydaje mi się, że pisze lub testuje oprogramowanie, co przekłada się również na badanie zabezpieczeń kolejnych wersji.

Z drugiej strony chłopak może się jedynie chwalić swoimi możliwościami i pokazywać reszcie, że potrafi w pojedynkę odblokować iOS w zdecydowanie krótszym czasie. Tak czy owak, mamy dowód, że Jailbreak dla 9.3 może być jedynie kwestią czasu, a TaiG lub Pangu zaczną być może pracować nad narzędziem go umożliwiającym. Ponadto powinno być ono wstecznie kompatybilne z poprzednimi kompilacjami iOS.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek