Michał28.03.2014
Microsoft Office na iPad dostępny

Kilka dni temu wspominaliśmy, że pakiet Office od Microsoft ma pojawić się w App Store już 27 marca tego roku i tak właśnie się stało.

Wczoraj wieczorem do App Store trafiły dokładnie trzy aplikacje od Microsoft: Word, Excel i Powerpoint. Apki dostępne są za darmo, ale aby z nich w pełni korzystać wymagana jest niestety płatna subskrypcja Office 365.

Dla tych wszystkich osób które nie wiedzą ile kosztuje subskrypcja Office 365 to już wyjaśniam. Subskrypcję możemy wykupić na dwa sposoby: opcja miesięczna lub roczna. Jeśli zdecydujemy się na opłatę miesięczną, to w takim wypadku musimy płacić co miesiąc 42,99 zł, a w przypadku opcji rocznej jest to koszt 429,99 zł. W cenie otrzymujemy 20 GB powierzchni w chmurze na nasze dokumenty.

Microsoft Word
Cena: Gratis
/ Pobierz
Microsoft Excel
Cena: Gratis
/ Pobierz
Microsoft PowerPoint
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Angelus

  2 pytania:
  – czy i kiedy jest spodziewana wersja na iphone?
  – do czego konkretnie jest potrzebna subskrypcja 360?

  • – nie wiem
   – w wersji bezpłatnej nie ma możliwości edytowania, aby edytować dokumenty potrzebna abo subskrypcja, albo 100$ rocznie płatne przez In-App Purchase (prawdopodbnie, nie zglębiałem jak)

   • Endzio

    A jeśli mamy zakupiony pakiet Office na komputer to możemy korzystać z Office na iPada?

 • chiefer

  No to widzę że prawdziwa konkurencja powstała dla iWork :P
  Tak naprawdę to tylko korporacje z tego będą korzystać. Czyli polityka Microsoftu się nie zmieniła, nadal toniemy z klasą :D