Krzysiek Borek28.07.2015
Motorola Moto X Style oficjalnie zaprezentowana

Równo o 15 rozpoczęła się konferencja Motoroli z 3 zakątków świata (Sao Paolo, Londynu i Nowego Yorku). Amerykański producent urządzeń mobilnych przejęty przez Lenovo zaprezentował 3 nowe smartfony, są to kolejno Moto X Style, X Play i trzecia generacja Moto G.

IMG_0379

Na początku zaprezentowano model Moto X Style z wyświetlaczem o przekątnej 5,7 – cala i jednym z „najlepszych” aparatów na świecie. Najnowszy model wyposażono w aparat główny z 21MPix matrycą. Ramki okalające wyświetlacz tej bestii są naprawdę minimalne i nie wygląda na zbyt duże urządzenie, biorąc pod uwagę wielki wyświetlacz. Warto nadmienić, że zastosowano tutaj technologię Turbo Charge, co czyni X Style najszybciej ładującym się smartfonem na świecie, a na dodatek sprzęt jest kompatybilny z LTE we wszystkich Amerykańskich sieciach komórkowych.

IMG_0393

Jeżeli chodzi o specyfikację techniczną wygląda ona następująco:

 • 6 rdzeniowy procesor Snapdragon 808, taktowany 1,8GHz
 • 3GB pamięci operacyjnej
 • bateria o pojemności 3000mAh
 • 16/32/64GB pamięci wewnŧrznej z możliwością jej rozszerzenia dzięki karcie microSD
 • wyświetlacz o rozdzielczości Quad HD i przekątnej, równej 5,7 – cala

IMG_0402

IMG_0403

Moto X Style będzie dostępna we wrześniu, a jej cena będzie niższa o 200-300$ względem flagowców  Apple i Samsunga. W Stanach Zjednoczonych ten model będzie nazywał się Moto X Pure – z „czystą” wersją Androida. Cena wyniesie 399$ (bez simlocka), w niedalekiej przyszłości sprzęt będzie można nabyć u operatorów sieci komórkowych. Cena w Zjednoczonym Królestwie wyniesie 359£.

Źródło: YouTube
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Patryk Maluha

  Jakaś szansa na pojawienie się u polskich operatorów?

  • krzysiekb92

   Ciężko cokolwiek powiedzieć na ten moment, prawdę powiedziawszy są na to nikłe szanse. Obecnie czekam na dostępność w UK i zamierzam kupić model X Play. Style nieco za duża dla moich małych dłoni. Trzeba czekać cierpliwie na rozwój sytuacji.