Krzysiek Borek15.07.2015
Motorola szykuje więcej smartfonów, niż myśleliśmy?

Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia tylnego panelu smartfona Motoroli z serii Droid, a doniesienia o Moto G i X kolejnej generacji pojawiają się co jakiś czas. Okazuje się, że amerykański producent, przejęty przez Lenovo w tym roku zaoferuje więcej produktów.

Potwierdzeniem tej informacji jest zdjęcie, przedstawiające tylne panele Moto G, X i dwóch, innych, są nimi Motorola DROID i DROID mini.

Screenshot 2015-07-15 at 09.36.11

Widać, że każdy z modeli będzie miał jedną cechę wspólną, jest nią część skrywająca obiektyw aparatu, diodę doświetlającą LED i logo producenta. Poza tym można zauważyć, że obydwa smartfony z serii DROID mają inną fakturę na tylnym panelu, która prawdopodobnie jest wzmocnionym elementem konstrukcji.

Moto G, X i Droid uzyskały już wszystkie potrzebne certyfikaty od FCC, więc wszystkie powinny pojawić się w niedalekiej przyszłości, choć obecnie nie znamy daty debiutu słuchawek amerykanów, przejętych przez Lenovo.

Wychodzi na to, że Moto G (2015) to pierwszy smartfon ze średniej półki kompatybilny z Moto Maker — oznacza to, że będziecie mogli spersonalizować urządzenie i zmodyfikować jego wygląd przed dokonaniem zakupu. Obecnie tylko Moto X jest dostępna w Moto Maker, więc to ciekawy ruch ze strony Motoroli.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek