Krzysiek Borek15.10.2015
Nadchodzi kolejna wtyczka wprowadzająca 3D Touch do starszych iUrządzeń

Wczoraj wstałem wcześniej, niż zwykle i nic nie zapowiadało takiej bomby, jaką zaoferowała nam  grupa Pangu. W końcu wydali ogólnodostępne narzędzie do wykonania Jailbreak dla wszystkich kompatybilnych z iOS 9 urządzeń, ale to nie wszystko.

Bez wątpienia większość wtyczek obecnie nie działa, ale z czasem będą aktualizowane, jednak bardziej interesują mnie nowości, które niedługo będą dostępne.

Niejaki spookyninja oznajmił, że udało mu się rozwikłać tajemnicę stojącą za działaniem 3D Touch, co pozwoli na dokładne przeniesienie menu kontekstowego, które jest dostępne po mocniejszym przytrzymaniu ikony aplikacji. Pozwoli to na używanie nowości z modeli 6s na starszych, programista ma nawet na to dowody w postaci zrzutów ekranowych.

W praktyce oznacza to, że użytkownicy posiadający starsze urządzenia będą mogły wywołać menu w prostszy sposób. Poza tym George podał informację o połączeniu sił z innymi programistami, co pozwoli na szybsze wydanie rozszerzenia.

Dość szybka reakcja, której sam się nie spodziewałem, skoro dopiero wydano Jailbreak dla iOS 9 – 9.0.2. Z drugiej strony nie dziwię się, że nowości z obecnych modeli 6s zaczynają się pojawiać u ich wujków i dziadków.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek