Gra Retro Formula znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Wyścigi, Retro Formula, Przecena, Promocja, iPhone, Gra, Apple, App Store  Retro Formula, to aplikacja o której pisaliśmy już wielokrotnie. Dziś ta prosta gierka ponownie została przeceniona i dostępna jest w App Store całkowicie za darmo. RetroFormula 1300x700

Gra Retro Formula znów za darmo w AppStore

Retro Formula, to aplikacja o której pisaliśmy już wielokrotnie. Dziś ta prosta gierka ponownie została przeceniona i dostępna jest w App Store całkowicie za darmo.

Zasada działania gry jest bardzo prosta. Wszystko co trzeba zrobić to sterować pojazdem w prawo lub lewo tak aby omijać wyprzedzane pojazdy.

Jak wspomniałem na początku gra została właśnie kolejny już raz przeceniona i dostępna jest w tej chwili w App Store za darmo.

Gra Retro Formula znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Wyścigi, Retro Formula, Przecena, Promocja, iPhone, Gra, Apple, App Store  Retro Formula, to aplikacja o której pisaliśmy już wielokrotnie. Dziś ta prosta gierka ponownie została przeceniona i dostępna jest w App Store całkowicie za darmo. Retro.Formula.onetech.pl

Gorąco polecamy.

[app 823899964]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top