Krzysiek Borek01.06.2016
Obudowa iPhone`a 7 w kolorze różowego złota sfotografowana

Debiut najnowszych iPhone’ów (7 i 7 Plus) powinien odbyć się we wrześniu bieżącego roku lub miesiąc wcześniej, ale zanim to nastąpi, możemy rzucić okiem na obudowę jednego z nich.

Na Chińskim portalu IT Home pojawiło się zdjęcie, prezentujące wygląd korpusu iPhone’a 7 w kolorze różowego złota. Łatwo dostrzec na nim zmienioną lokację linii antenowych, które będą znajdować się na brzegach korpusu. Pod fugami widać wycięcie na aparat, mikrofon i zapewne dwutonową diodę doświetlającą, co jest potwierdzeniem zastosowania pojedynczego aparatu w mniejszym wariancie. Podobno iPhone 7 Plus ma zostać wyposażony w podwójny aparat, ale czas pokaże czy większość plotek się potwierdzi.

Gv2b1h4

Wprawne oko zauważy, że na korpusie widać również wycięcia na złącze Smart Connector zapoczątkowane wraz z debiutem iPada Pro. Jednak złącze powinno pojawić się tylko i wyłącznie w modelu 7 Plus, a nie w zwykłej siódemce. Szkoda, że nie widać dołu obudowy, wtedy moglibyśmy zobaczyć czy standardowe gniazdo słuchawkowe jest obecne, czy jednak Apple się go pozbyło.

To na pewno nie oficjalne zdjęcie, ale przynajmniej potwierdza niektóre plotki, które ostatnio się pojawiały. Warto wspomnieć, że jedna z nich mówi o rezygnacji z 16GB wariantu pamięciowego i zastąpienie go 32GB.

Źródło: modmyi.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek