Krzysiek Borek01.07.2016
Pangu zademonstrowało Jailbreak iOS 10 podczas konferencji MOSEC

Dziś w Szanghaju odbyła się konferencja MOSEC, na której Pangu zdradziło, jak działa ich program do wykonania Jailbreak iOS 9. Nikt nie spodziewał się, że pod koniec wystąpienia zademonstrują działający Jailbreak dla iOS 10 (w wersji rozwojowej).

Cydia działa bez problemów i pojawia się nawet na widżecie z sugerowanymi aplikacjami. Ponadto na urządzeniu z wgraną Cydią nie zabrakło podstawowych rozszerzeń systemowych, które są niezbędne do działania Jailbreaka.

ios-10-jailbreak-pangu 0061juxwgw1f5ejjiqyz7j30rs0kuwiq

To nie wszystko, jeden z organizatorów podzielił się na Twitterze interesującą informacją. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu pojawi się narzędzie umożliwiające odblokowanie oprogramowania w wersji 9.3.2.

cydia-ios-10-pangu-jailbreak ios-10-jailbreak-pangu-2

Niestety, ale trudno potwierdzić tę informację i tylko czas pokaże czy program rzeczywiście się pojawi. Jednak cieszy mnie fakt, że Pangu nadal nad tym pracuje i nie zajmują się Androidem, a niedawno o tym słyszałem.

Źródło: superphen.co
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • firing

  Panowie i Panie da ktoś link do deweloperskiego profilu na ios 9.3.3? Tylko nie na ios 10🙄

 • Sibul

  Wszystko wskazuje na to, że tydzień lub dwa JB przez Pangu będzie wydany…

  • krzysiekb92

   Skąd wiesz wiesz? Pokazali tylko jakiś błąd związany z prywatnością, a nie JB dla poprzedniej wersji iOS. Nawet organizator nie wie czy wydadzą program. Lepiej cierpliwie poczekać niż znowu się zawieść.