Krzysiek Borek23.07.2015
Phone Doctor Plus: diagnoza i monitoring stanu iUrządzenia

O tej aplikacji pisaliśmy już kilka miesięcy temu. Za pomocą Phone Doctor Plus będziecie mogli w szybki sposób przeprowadzić wiele testów diagnostycznych w Waszym iUrządzeniu – za darmo!

Phone Doctor Plus pozwala na przeprowadzenie wielu testów diagnostycznych naszego iUrządzenia. Program podzielony jest na kilka części, są to:

Checkup: w tym miejscu znajdują się wszystkie potrzebne testy diagnostyczne, które podzielone są na 4 podpunkty. Wystarczystuknąć na wybrany i po chwili go rozpoczynamy.

Dock2

Overview: pokazuje obecny stan urządzenia, m.in. obciążenie procesora i pamięci RAM, pojemność urządzenia, wolne miejsce istatus połączenia internetowego.

Usage: pokazuje informacje o obciążeniu procesora i pamięci RAM, a także połączenia internetowego. Jeżeli mamy urządzenie z 2– rdzeniowym procesorem, pokazane będą obydwa jego rdzenie.

Battery: wyświetla pozostały czas do rozładowania baterii i jej naładowania. Dodatkowo mamy dostęp do wskazówek, którepozwolą na uzyskanie dłuższej żywotności baterii.

doc1

Interfejs aplikacji jest przejrzysty i czytelny, łatwo dotrzemy do potrzebnych nam funkcji. Jak już wspominałem jedna z częściaplikacji podzielona jest na 4 podpunkty, dzięki, którym zdiagnozujemy działanie podzespołów urządzenia. Są to: czujniki,podzespoły zewnętrzne, wewnętrzne i metody łączności. Każdą z części diagnozujemy osobno, nie można wykonać diagnozywszystkiego naraz.

Jeżeli chodzi o baterię to program potrafi przewidzieć, ile ona wytrzyma biorąc pod uwagę sposób użytkowania urządzeniamobilnego. Program na pewno przyda się do optymalizacji baterii.

Doc3

Podsumowując Phone Doctor Plus to niezwykle przydatna aplikacja, choć daleko jej do tych, które można zainstalować powykonaniu Jailbreaka. Najbardziej przyda się do monitorowania stanu urządzenia i diagnostyki. To jedyna aplikacja pozwalająca nadiagnostykę urządzenia mobilnego w App Store. Normalna cena aplikacji to 0,99€ lecz dziś dostępna jest ona w App Store całkowicie za darmo. Polecamy.

Phone Doctor Plus
Cena: 1,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Ted Wojtas

  Pytam…? Po co to komu…? Badziew zajmujący miejsce na dysku…etc.

  • krzysiekb92

   Żaden badziew ;) zawsze przed zakupem możesz sprawdzić, czy wszystko działa w iPhone, jeżeli decydujesz się na zakup używki. Ogólnie też się przydaje.

   • Ted Wojtas

    Miałem i wiem…

  • SIMON

   Idac Twoim tokiem rozumowania – piszac tego typu komentarz, Ty jestes dla mnie badziewiem na onetech, jednak zdecydowanie sa tacy, ktorzy za cos Cie kochaja, dla ktorych mimo wszystko jestes cos wart.
   Ciekawe jaka bylbys aplikacja…

 • kozietulak

  Chcecie wydłużyć cas pracy iPhona to łapcie poradnik, 5s do dwóch dni ,cool http://www.fashyou.pl/artykuly/20-sposobow-na-wydluzenie-pracy-iphona.html