Bartek08.01.2015
PodCruncher – bardzo ciekawy klient do podcastów na iOS

Jak wiecie istnieje wiele programów do słuchania podcastów. Na obecnym rynku najbardziej popularną i polecaną w gronie słuchaczy jest aplikacja Instacast. Ja natomiast chciałbym przedstawić Wam PodCruncher. Zastanawiacie się co ją wyróżnia? Otóż jej prostota i bardzo intuicyjny interfejs.

Co więcej aplikacja umożliwia tworzenie playlist z odcinkami. Dużym plusem nagrodzić ją można za opcję “sleep timer”, która w moim przypadku jest bardzo przydatna, gdyż słucham podcastów do poduszki. Dodatkowa możliwość przewijania +/- 15sek. czy też przyspieszania odtwarzanego odcinka, sam korzystam z tej opcji, gdyż za pomocą troszkę szybszego odtwarzania, skracam czas całego odsłuchu.

PodCruncher

Przyznam, że jest to pierwsza i zarazem jedyna moja aplikacja do podcastów, która od samego początku bardzo przypadła mi do gustu. Przekonała mnie do siebie tym, jak już wspomniałem wcześniej, że nie musiałem szukać jakiejkolwiek opcji, po prostu mój kciuk trafiał na nią wręcz automatycznie

Aplikacja dostępna jest w AppStore, a jej cena to €2.69. Jeżeli ktoś szuka czegoś nowego, świeżego i bardzo prostego w obsłudze to polecam. Jednak jeżeli nie przypadnie Ci do gustu, przypominam, że masz 14 dni na zwrot zakupionej aplikacji.

PodCruncher Podcast Player
Cena: 4,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Użytkownik produktów Apple.
@unscom