Krzysiek Borek03.07.2015
Prawdopodobny wygląd różowego iPhone`a 6S

Ostatnie doniesienia wskazują, że Apple być może zdecyduje się na dodanie kolejnego wariantu kolorystycznego wraz z debiutem iPhone‚a 6S. Wraz ze zmianami, które zajdą wewnątrz,możemy spodziewać się nowej wersji kolorystycznej.

Zastanawiacie się jak złoto — różowy iPhone 6S może wyglądać? W Chińskiej blogosferze pojawiły się zdjęcia, które przedstawiają faktyczny wygląd smartfona Apple. Jego tył, boki i przyciski będą różowe, na pewno nie zabraknie białych fug anten.

Dobór koloru aluminium to skomplikowany proces, choć HTC bryluje w tej dziedzinie i ich urządzenia dostępne są w kolorach takich, jak czerwień, zieleń i wiele innych. Podejrzewam, że nowy wariant kolorystyczny pozwoli na zwiększenie zainteresowania kobiet, a iPhone 6S będzie ich priorytetem podczas planowania zakupu nowego smartfona.

Roz1

Roz2

Roz3

Roz4

Apple może na tym, zarobić, a co wy o tym sądzicie?

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Sebastian

  Znając życie po premierze (o ile do takiej dojdzie) różowego iPhone wszyscy będą się z niego śmiać z Samsungiem na czele, a pół roku później dziwnym trafem do sprzedaży trafi Różowy Galaxy S7 :-)

  • krzysiekb92

   Czas pokaże, czy rzeczywiście Apple wykona taki krok. Choć to, o czym piszesz jest normalne ;)

 • 3denary

  Czy kiedykolwiek jakikolwiek telefon w kolorze pink źle sie sprzedawał? Chyba nie.

  • Tomasz Ratajczak

   Pracuje w salonie Plusa i mamy dostępnego Huawei P7 w kolorze rózowym. Od pół roku leży na półce. Klienci pytają o ten model ale jak słyszą że wersja kolorystyczna: Pink to jedyne co od nich słysze: „aha dziękuje do widzenia”

   • 3denary

    Wyjątek potwierdza regułę:)

 • Andrew

  Przecież na zdjęciu jest 6. Artykuł dla tępych naiwniaków.

  • Krzysiek Borek

   Przecież 6S i 6SPlus będą wyglądały tak, jak obecne modele ;).