Krzysiek Borek10.08.2016
Prezentacja iPhone’a 7 odbędzie się 7 września

Właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy Apple zamierza pokazać światu swoje najnowsze smartfony. Konferencja prasowa, na której je ujrzymy, odbędzie się 7 września bieżącego roku.

Informacja pojawiła się w raporcie Bloomberga mówiącym o najnowszym modelu MacBooka Pro, który nie zadebiutuje tego samego dnia, co telefony z nadgryzionym jabłuszkiem.

The MacBook Pros aren’t likely to debut at an event currently scheduled for Sept. 7 to introduce next-generation versions of the iPhone, according to one of the people.

Data pokrywa się z wcześniejszymi doniesieniami Evana Blassa, związanymi z premierą. Blass „potwierdził”, że 9 września będzie można złożyć zamówienia w ramach przedsprzedaży, a regularna sprzedaż ruszy 16 dnia tego miesiąca.

iPhone 7 ma mieć przeprojektowaną obudowę, większy obiektyw aparatu, głośniki stereo i to wszystko, dodanie drugiego głośnika oznacza brak standardowego portu słuchawkowego, którego nie będzie również w fablecie. 7 Plus powinien otrzymać aparat z dwoma obiektywami, 3GB pamięci operacyjnej i złącze Smart Connector (być może). Poza tym ostatnie doniesienia mówią o poprawie wodoszczelności i przycisku początek wyczuwającym siłę nacisku użytkownika i wibracjami.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Angelus

  a ja mam takie pytanie bo nie pamiętam jak to było wcześniej: jeśli prezentacja iP7 będzie 07.09 razem z podaną ceną, to kiedy można się spodziewać obniżki cen poprzednich modeli?

  • Danax

   Gdzie? Na Allegro, w marketach czy na stronie Apple?

   • Angelus

    w normalnych sklepach typu x-kom,

    • Danax

     Napisz do nich maila. Odpisują codziennie. To 2 min. pracy.

 • qzuroke

  Jeśli premiera w US będzie 16 września to kiedy mniej więcej można się jej spodziewać w Polsce ?

  Ps. Czy ktoś się orientuje czy sklepy iSpot itp. oferują przedsprzedaż ?

 • Gość

  A czy wraz z prezentacją iPhone 7 należy spodziewać się również udostępnienia oficjalnej wersji iOS 10?

  • Czesc

   Dołączam sie do pytania