Michał09.04.2014
Produkcja iPhone 6 rozpocznie się w lipcu

Jak podaje japońska strona EMSOne, Apple już w lipcu ma rozpocząć produkcję iPhone 6 z ekranem 4,7″.

Oprócz 4,7″ iPhone’a Apple prawdopodobnie zaprezentuje nam w tym roku również jeszcze jeden, większy model iPhone’a z ekranem 5,5″. Jak podaje EMSOne, oba modele mają pojawić się na rynku w czwartym kwartale tego roku, lecz jako pierwszy zaprezentowany zostanie i trafi do sprzedaży model z ekranem 4,7″.

Według Reuters Apple ma spore trudności techniczne związane z produkcją ekranów 5,5″ i dlatego większy iPhone trafi na rynek z opóźnieniem.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Marcin Kowalski

  Czekam ;) mam Note 3 i jestem bardzo zadowolony ale jak bedzie iphone 6 z ekranem 5,7” to od razu zamieniam ;))

 • Panie Marcinie! Dokładnie tak samo.Mam Note 3, jestem zadowolony,ale ponieważ pracuję w środowisku Apple(Mac Book Pro,Apple Mini,iPady Air,Mini,Apple TV,iTunes,Time Capsule,ICloud) to naturalną koleją rzeczy iPhone 6. IPhone 5s jest dla mojego wzroku za mały.Natomiast to będzie wielka porażka Appla jeżeli nie potrafią zrobić 5.7.Ekrany opanowane przez Sony,LG,Samsung,Nokię i wielu innych!

 • @Orlowskii

  Nikt nie wspomina o opcji, aby zostali przy 4 calach, ale za to wieksza rozdzielczosc np jakas retina 2…
  iPhone 5 ma idealny ekran i dopiero gdy porównujemy iPhone do jakiegos duzego androida to widzimy, ze 4″ to malo, ale tak naprawde chyba nikomu wiecej nie jest potrzebne. Do filmow mamy tablety lub laptopy, a jak juz ktos chce byc „mobilny” to niech bedzie hardkorowcem i oglada na 4″
  To Apple dyktuje warunki, a nie my i mam nadzieje, ze nadal tak bedzie.

  • Oczywiście broń Boże nie ruszać 4.Możliwość wyboru to podstawowe prawo wolności.