Michał06.05.2014
Retry – klon Flappy Bird od Rovio

Flappy Bird to apka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W związku z tym, iż gra okazała się prawdziwym hitem, w App Store cały czas pojawiają się różnego rodzaju klony tejże gry.

Twórcy Angry Bird, czyli firma Rovio postanowiła to wykorzystać i stworzyła grę o nazwie Retry. Retry to po prostu kolejny już klon Flappy Bird. Jak widać na filmie poniżej zasada działania gry jest praktycznie identyczna do tej z Flappy Bird. Musimy latać małym samolocikiem, (który utrzymuje się w powietrzu poprzez tąpnięcia w ekran) w taki sposób, aby omijać wszystkie napotkane na swojej drodze przeszkody.

Gra klika chwil temu pojawiła się w polskim App Store, więc jeśli macie ochotę pograć w najnowszą grę twórców Angry Birds, to iUrządzenia w dłoń i zabierajcie się za instalację. Udanych lotów!

RETRY
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • @Orlowskii

  Na Amerykanskim koncie Appstore niestety nie ma :(
  To w sumie dziwne bo najczesciej USA dostaje jako pierwsze wszystkie gry :0

 • JebaczKoz

  Tak, Hamerykanie nie dostali gry bo zaraz zerwałby się nalot i firma stanęłaby w płomieniach za perfidne podejście do RETRY odwzorowując ja na FlappyBird.

  Wtórne to to i żałosne posunięcie firmy Rovio!

  Rovio wie jak jechać na pomysłach innych – Amazing Alex, drobne śmieci czy topowe AngryBirds było/jest tego idealnym przykładem.

  Niewielkim nakładem developerów ale za to głównie dzięki grafikom wywindowali tytuł wysoko.