Michał19.02.2014
Samsung i nowa reklama Galaxy Tab Pro 10.1

Podczas premiery iPada Air, Apple zaprezentowało nam reklamę w której tablet został ukryty za ołówkiem.

Dzisiaj Samsung zaprezentował nową reklamę Galaxy Tab Pro 10.0.1 w której pokazuje, że ich tablet jest jeszcze cieńszy od iPada Air. Samsung w reklamie zwraca również uwagę na ekran Galaxy Tab Pro i informuje nas, że jest on jeszcze lepszy od ekranu iPad Air.

Widzimy również jak Samsung chwali się swoim systemem i twierdzi, że używanie wielozadaniowości w ich tablecie jest bardziej efektywne. Kolejną zaprezentowaną w reklamie funkcją jest możliwość wyświetlania wielu aplikacji na jednym ekranie.

Jak Wam się podoba?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Endzio

  Niech wyjmie to co ma w buzi a później zabiera się za lektora w reklamie.

 • Jacek Zięba

  Moim zdaniem, jeśli ktoś zachwalając swój produkt odwołuje się w ten sposób do konkurencji, to tylko świadczy, że rozumie jej przewagę nad swoim produktem. Skąd ta mniejsza grubość? Może np. z baterii, z materiałów. O tym się nie mówi.

 • kaliente

  Lektor beznadziejny. W pracy spotykam ludzi z różnym angielskim i takiego czegoś jeszcze nie słyszałem. Porażka.
  Ach Samsung… Wciąż byś produkował produkował cukier gdyby nie Apple.

 • 2112

  Sądze, że idioci kupują szajungi

 • sloan

  Mozna sie zgodzic z tym lub nie, mozna obstawac przy swoim zdaniu. Generalnie trend jest taki ze firma ktora wypuszcza swoj produkt na rynek musi liczyc sie z tymze za kilka chwil konkurencja wypusci cos mocniejszego i gra toczy sie dalej. Dla wszystkich zainteresowanych obie firmy musza istniec zebysmy mieli mozliwosc zmiany sprzetu na lepszy. Nie ma co negowac bo gdyby nie samsung go Apple zatrzymaloby sie na iphone 3 i odwrotnie.