Krzysiek Borek29.05.2016
Sony szykuje flagowca z prawdziwego zdarzenia

Sony ostatnio ma sporo pracy, czego dowodem jest ujednolicenie urządzeń mobilnych (z małym wyjątkiem), od momentu premiery serii X można zapomnieć o Zetkach. Wszystkie obecnie wydane urządzenia to X, XA, XA Ultra i X Performance. Jednak wygląda na to, że to dopiero początek.

Co nie zmienia faktu, że jestem zainteresowany ich nadchodzącym modelem 24UJ95LH34QX77B1, którego dane pojawiły się w bazie aplikacji GFXBench. Ponadto ma on sporo wspólnego z X Performance, więc jednostką centralną będzie Snapdragon 820, wspomagany przez 3GB pamięci operacyjnej. Wyświetlacz nadal będzie miał rozdzielczość Full HD, a jego przekątna urośnie do 5,1 – cala w porównaniu do 5 – cali w najmocniejszym modelu X.

gsmarena_002

Pamiętajcie, że czasem pojawiają się błędy w bazie danych aplikacji i mogą pojawić się drobne błędy. Jeden z nich to prawdopodobnie różnica w przekątnych ekranu, 21MPix aparat główny i 12MPix z przodu w porównaniu do 23MPix z tyłu i 13 na froncie.

Być może to poprawiona wersja X Performance lub jeden z jej regionalnych modeli. Ja mam nadzieję, że to zupełnie nowy sprzęt i w końcu doczekamy się wysokiej jakości zdjęć, bo słyszałem, że X odstaje od konkurencji.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek