Michał16.01.2016
Tadaa SLR, czyli zdjęcia jak z lustrzanki ponownie za darmo w AppStore

Tadaa SLR jest aplikacją o której pisaliśmy już wielokrotnie. Apka przeznaczona jest dla osób kochających robić zdjęcia. Dzięki niej będziecie mogli uzyskać na Waszych zdjęciach świetny efekt głębi.

Po kilku minutach „zabawy” Wasze zdjęcia wykonane za pomocą aplikacji Tadaa SLR będą przypominały te robione profesjonalnym aparatem. Zasada działania aplikacji jest bajecznie prosta.

Po wykonaniu zdjęcia należy jedynie „zamalować” element lub elementy które mają pozostać nienaruszone, a resztę zdjęcia rozmazać. W aplikacji dostępne są również różnego rodzaju filtry.

TadaaSLR.onetech.pl

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z tej apki, to dzisiaj jest idealny moment na to aby ją zainstalować i przetestować. Dlaczego? Ponieważ aplikacja została właśnie przeceniona, i możecie ją pobrać zupełnie za darmo. Normalna cena Tadaa SLR to 3,99€. Gorąco polecamy!

Tadaa SLR
Cena: 18,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • antichrist

  zdjęcia jak z lustrzanki za pomocą matrycy wielkości 1/3 cala, no jak mnie to śmieszy. nie krytykuję i nie wyśmiewam autora tematu, lecz sam fakt powstania takich aplikacji, które jak widać na obrazku nie mają prawa być nawet w najmniejszym stopniu porównywane.
  jakim cudem na matrycy FF z 12 mpx i matrycy 1/3″ również z 12 mpx będą mieć takie same zdjęcia?

 • Jarek

  Hahahahahahaha śmiechłem.

  Użytkownik nikona d810

 • Robert

  Aplikacja daje możliwość rozmycia tła przed,za fotografowanym obiektem stwarzając efekt zrobienia zdjęcia lustrzanką z małą GO i to wszystko.

  Użytkownik Canona 1DX

 • Adam

  Lepiej robić zdjęcia Samsungiem, nie trzeba nic instalować.

 • Don

  To gratuluje tego samsunga
  Szacun ….😂😂😂

  • antichrist

   haha