Krzysiek Borek05.08.2016
Tak będzie wyglądał przedni panel iPhone 7?

Wczoraj w sieci pojawiły się zdjęcia i wideo działającego prototypu iPhone’a 7, ale to na pewno nie koniec kolejnych przecieków.

Sprzęt pokazany wczoraj działał na systemie operacyjnym SwitchBoard, a dziś w sieci ukazało się zdjęcie przedniego panelu nadchodzącego urządzenia mobilnego z Cupertino.

Panel różni się od tego z iPhone’a 6s, ponieważ głośnik do wykonywania połączeń wychodzących i odbierania przychodzących jest dłuższy, szerszy i umieszczony bliżej przedniego aparatu. Ponadto nad głośnikiem znajdują się wycięcia na standardowy (?) zestaw czujników, a pod ekranem mamy charakterystyczny okrąg zarezerwowany dla przycisku początek z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych.

iphone7frontpanel

Co ciekawe panel nie wygląda tak samo, jak ten z urządzenia, które pojawiło się wczoraj. Jednak część zgadza się z dotychczasowymi przeciekami, ponieważ parę miesięcy temu Mac Otakara mówił, że przedni panel będzie miał parę zmian, które zresztą widać na zdjęciu powyżej. Właśnie teraz zaczyna robić się chaotycznie, bo panel może okazać się ściemą tak samo, jak prototyp iPhone’a 7.

Od dłuższego czasu pojawiały się różne przecieki i doniesienia o częściach do tegorocznego modelu, ale ciężko wyciągnąć z nich jednoznaczne wnioski. Mam wrażenie, że większość z nich nie ma nic wspólnego z iPhone’em 7 i sporo ludzi chce mieć swoje 5 minut chwały po opublikowaniu zdjęć lub innych informacji o sprzęcie mobilnym Apple.

Osobiście nie brałbym wszystkiego na poważnie, więc trzeba poczekać do oficjalnej prezentacji siódemki.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek