Krzysiek Borek09.10.2016
Tak ma wyglądać Xiaomi Mi 6?

Odkąd zacząłem testować słuchawki z mikrofonem Kingston HyperX Cloud Revolver skupiam mniejszą uwagę na doniesieniach z Chin i przyglądam się tylko Apple. Jednak ostatnio w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia następcy Mi 5. Wygląda na to, że Xiaomi zaczęło już prace nad Mi 6.

Dowodem na to są dwa zdjęcia, które mają rzekomo przedstawiać przód i tył nadchodzącego urządzenia mobilnego Chińskiego producenta.

gsmarena_001

Na przodzie pod wyświetlaczem widać taki sam przycisk początek, pełniący również rolę czytnika linii papilarnych. Poza tym przód wygląda klasycznie i nudnie, więcej zmian można zauważyć na tylnej części obudowy. Widać, że nawiązuje ona do iPhone’a 5S (dwa różne kolory), a aparat i podwójna dioda doświetlająca je umieszczona na samej górze, więc nie zajmuje mniejsza na (prawdopodobnie) aluminiowej części.

Na ten moment nie mamy żadnych informacji o specyfikacji technicznej, ale mam wrażenie, że to wczesny prototyp Mi 6 i minie sporo czasu, zanim ujrzymy ostateczną wersję smartfona. W końcu dwa tygodnie temu Xiaomi wprowadziło do sprzedaży Mi 5s i Mi 5s Plus.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • masi0

    strasznie szybko wprowadzają nowe telefony – jaki jest sens?

    • krzysiekb92

      Ciężko powiedzieć,ale może chodzić o dodatkowy zarobek.