Michał09.05.2016
„Thank You Speech”, czyli nowa reklama iPhone 6s

Kilkanaście temu, Apple na swoim kanale YouTube udostępniło kolejną reklamę najnowszego iPhone 6s. Tytuł reklamy to „Thank You Speech”.

W najnowszej reklamie, Apple stara się pokazać światu  jak działa nowa opcja „Hey Siri”, czyli aktywacja Siri bez pomocy rąk. Jest to jedna z nowości dostępnych w iPhone 6s, 6s Plus. i iPhone SE. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Danax

  Rozpoczyna się nowa era reklam. Reklam z pederastami lub o pederastach. Najpierw Google ze swoim nowym notatnikiem celów wprost promował pederastów a teraz tu Apple używa jednego z najpopularniejszych zadeklarowanych homo aktorów.

  • Joanna

   I….. co z tego?

   • Danax

    Nie podoba mi się wciskanie ich na siłę wszędzie. Nie akceptuję tego. Nie narzucam się ze swoimi poglądami na moralność i nie chcę by inni się ze swoimi narzucali. Tym bardziej, że branża IT nie ma z tym nic wspólnego. Rosja fajnie rozwiązała problem z homo-propagandą. Zakaz i tyle.

 • Adamos

  Wszedzie geje ciagle geje sami geje . I to jeszcze reklama pokazuje zachowanie gejowskie promujac przy tym gejow. Zastanawiam sie czy apple nie przekona do gejostwa tak samo jak orzekonalo do iphona,sam tim cook jest w 1000% gejem pragnocy chłopczykow , to jest chory . Skad mam wiedziec ze nie kupuje iphona ktory wczesniej byl w spodniach tima albo jakiegos malego chinczyka ktory go skladał.ten swiat zaczyna byc gejowski