Krzysiek Borek10.06.2016
Tylko LG dostarczy obiektywy do aparatu iPhone 7 Plus

LG Innotek będzie jedynym dostawcą aparatów z dwoma obiektywami dla iPhone’a 7 Plus. Sprzęt powinien pojawić się podczas tegorocznej jesieni.

LG ma wyłączność na dostawy swoich aparatów z dwoma obiektywami dla najnowszego modelu Plus, a dostawa ma rozpocząć się w tym miesiącu. Innotek na pewno będzie dostarczał ten komponent do końca bieżącego roku, a w przyszłym mogą pojawić się dodatkowi dostawcy.

Szkoda mi Sony, bo to oni zawsze dostarczali aparaty do sprzętu mobilnego Apple i mieli dostarczyć lwią część aparatów z dwoma obiektywami. Jednak z powodu problemów z produkcją i trzęsieniem ziemi, Japończycy odpadli w wyścigu. Prawdopodobnie nie byli w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom Amerykanów.

Ostatnie doniesienia mówią, że model 7 Plus otrzyma aparat z dwoma obiektywami, 3GB pamięci operacyjnej i złącze Smart Connector. Regularny model nie będzie miał tylu zmian, ale przynajmniej jego aparat zyska optyczną stabilizację obrazu, która w przeszłości była zarezerwowana dla fabletu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Bart

    jak sprzedaz bedzie slaba – wtedy posuna sie do bardziej radykalnych zmian.
    No i wogole te kosmiczne ceny iPhone – niby nie jest zle porownujac z flagowcami konkurencji – ale jak sie porowna z jakimis Chinskimi no-name ktore kosztuja srednio 1/3 a nawet i 1/4 takiego iPhone i maja czesto podobna jakosc wykonania – to juz cos oznacza