Michał21.11.2017
Ultra cienki, mobilny bank energii dla Twojego iPhone. Poznajcie iWalk Extreme Trio

Kilka miesięcy temu otrzymaliśmy do testów iWalk Extreme Trio, czyli  powerbank z górnej półki. Dziś napiszemy Wam kilka zdań na jego temat.

iWalk Extreme Trio na tle innych powerbanków wyróżnia się tym, że oprócz świetnego wyglądu posiada malutki wyświetlacz LCD informujący użytkownika o pojemności powerbanku, natężeniu i napięciu.

Ponadto widnieje na nim również informacja o czasie, który trzeba zarezerwować na pełne naładowanie zewnętrznej baterii.

Extreme Trio jest w całości wykonany z tworzywa sztucznego, a na każdym z boków mamy dostępne kable, Lightning i microUSB. Przewody są idealnie schowane, a całość wygląda bardzo profesjonalnie.

Na spodzie umieszczono przycisk zasilania, port USB (wyjście 2,4A) i dodatkowe porty microUSB. Warto nadmienić, że przycisk zasilania nie tylko włącza/wyłącza zewnętrzną baterię, ale także może za jego pomocą włączyć ekranik, który jest naprawdę genialną sprawą. Dlaczego? Dzięki niemu użytkownik w każdej chwili może sprawdzić i wie, czy będzie w stanie naładować swoje urządzenie, czy nie.

iWalk Extreme Trio pozwala na dwukrotne naładowanie baterii iPhone’a 7 Plus i blisko pięciokrotne iPhone’a 5. Nie sprawdzałem ładowania paru urządzeń jednocześnie, ale powerbank nie powinien mieć z tym kłopotów.

Powerbank oczywiście posiada certyfikat Apple MFi, co oznacza, że jest w pełni zgodny z urządzeniami firmy Apple. Co to znaczy? Wbudowany przewód zakończony portem Lightning posiada zainstalowany specjalny chip identyfikacyjny, dzięki czemu mamy 100% pewność, że nasze iUrządzenia bezproblemowo będą współpracować z naszymi produktami. To nie wszystko!

Urządzenie posiada również specjalne specjalnie zaprojektowane podkładki antypoślizgowe, które znajdują się na tylnej powierzchni obudowy. Po co? Służą one do komfortowego korzystania ze smartfona i powerbanka jednocześnie, czyli utrzymują urządzenie na swoim miejscu w trakcie korzystania z niego oraz przenoszenia.

Powerbank chyba jako jeden z nielicznych na ryku posiada aż 10 inteligentych zabezpieczeń! Są to:

  • ochrona przed przeładowaniem
  • ochrona przed wysokim napięciem
  • zabezpieczenie nadprądowe
  • zabezpieczenie przed rozładowaniem
  • zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • zabezpieczenie przed zwarciem
  • ochrona przywracająca prawidłowe parametry pracy
  • ochrona przeciwdziałająca przed wysokim prądem wejściowym
  • zabezpieczenie przed przekroczeniem mocy
  • ochrona przed odwrotnym podłączeniem

Poniżej zamieszczam dodatkowo krótkie wideo na którym zostały pokazane wszystkie funkcje iWalk Extreme Trio.

Podsumowanie

Przez moje dłonie przeszło wiele powerbanków, prawie z każdego byłem zadowolony, ale iWalk ma nad nimi ogromną przewagę.

Pomijam świetny wygląd, ogromną zaletą jest wbudowany wyświetlacz, dzięki któremu wiem, jaką mam do dyspozycji pojemność i ile czasu zajmie ponowne ładowanie. Kolejna sprawa to wbudowane kable, które sprawiają, że nie trzeba już ze sobą zabierać dodatkowego sprzętu.

Cena, biorąc pod uwagę pojemność nie należy do wygórowanych, a iWalk Extreme Trio może okazać się niemal idealnym kandydatem na dodatkowe zasilanie dla urządzeń mobilnych Apple i nie tylko! Szczerze i gorąco polecamy!

Więcej na temat urządzenia dowiecie się na stronie producenta – iwalk.pl.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz