Wacław Niezgoda01.04.2015
Uploader – dodawanie zdjęć z Maca na Instagram

Dla większości ludzi jedną z niedogodności w użytkowaniu Instagrama jest niemożliwość dodawania zdjęć wprost z Maca. Dziś to zmienimy!

Aplikacja Uploader umożliwia wysyłania zdjęć na Instagram prosto z Mac. Po ściągnięciu programu, umieszcza on ikonkę na pasku stanu. Aby dodać zdjęcie na Instagram wystarczy kliknąć na plik prawym przyciskiem myszy a następnie wybrać odpowiednią opcję.

screen800x500

Zanim jednak zdjęcie poleci na stronę możemy wybrać jeden z czterdziestu siedmiu filtrów, poza tymi znanymi każdemu użytkownikowi dostępne są również parę unikalnych. Program może wykorzystać również kamerę iSight do zrobienia i wrzucenia fotografii.

screen800x500-1

Warto jednak zauważyć, że program istnieje wbrew życzeniom twórców Instagrama. Twórca jest pewien że nie można rozpoznać, które zdjęcia zostały dodane przez Uploadera. Jest jednak pewna mała możliwość, że Instagramowi jednak uda się dojść do tego, które zostały dodane wbrew ich woli a w konsekwencji zablokować konta tych użytkowników. Jak dotąd jest to najłatwiejszy sposób aby dodać zdjęcia z Maca i jeśli wierzyć twórcy, iż niemożliwe jest go wykrycie jest warte zaryzykowania pięciu dolarów.

Uploader for Instagram - post pictures to Instagram
Cena: 5,49 €
/ Pobierz
Źródło: http://www.idownloadblog.com/2015/04/01/uploader-for-instagram/
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS