Michał07.10.2015
Ważna wiadomość – nowa funkcja w WhatsApp. Jak działa?

W dniu wczorajszym do App Store trafiła nowa wersja tego najbardziej popularnego komunikatora na iOS, a mianowicie WhatsApp. Jedną ze zmian w nowej wersji aplikacji jest pojawienie się opcji „Ważna wiadomość”. Co to takiego? I jak działa?

Od teraz jeśli będziecie chcieli zapisać jakąś konkretną wiadomość w danej rozmowie w WhatsApp, to wystarczy wejść w dodatkowe opcję, czyli przytrzymać dłużej dany wpis i kliknąć na gwiazdce, znajdującej się po lewej stronie w dodatkowym menu (patrz niżej).

whatsApp

Po zaznaczeniu, będziecie mogli w bardzo szybki sposób odszukać zaznaczoną wiadomość. Jak? Wystarczy, że wejdziecie w profil poprzez tapniecie na imieniu i nazwisku na górze czatu, a następnie wybierzecie opcje „Oznaczone gwiazdką” (patrz niżej).

whatsapp1

Aktualizacja dostępna jest w App Store za darmo.

WhatsApp Messenger
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Waldemar Sinicki

  Kolejna bezsensowna aktualizacja. Lepiej niech zrobią QuickReply z Lockscreena, będzie więcej pożytku !!!

  • OvalBee OvalBee

   …albo wersję na iPad’a niech wyklepią w końcu.

  • Michal

   Szybka odpowiedź będzie w kolejnej wersji.

  • SIMON

   Oni tam zyja tylko dla Ciebie i tylko dla Ciebie tworza. No niestety tym razem w Twoje upodobania nie trafili, ale na pewno beda dzielnie walczyc dalej, by nie zawiesc Cie przy okazji nastepnej aktualizacji. Tymczasem jesli masz JB – WAQuickReply, jesli nie, no coz, pozostaje Ci cierpliwie czekac.