Krzysiek Borek03.12.2015
Znamy ceny wszystkich smartfonów Samsunga z serii A (2016)

Samsung wczoraj zaprezentował następców Galaxy A3,A5 i A7, a ich sprzedaż w Chinach rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu, podczas gdy inne rynki poczekają do przyszłego roku.

Nowe iteracje sprzętu mobilnego do interesująca mieszanka sprzętu i oprogramowania. Na pewno będą się wyróżniać na tle konkurencji dzięki implementacji czytników linii papilarnych, aluminiowo szklanej konstrukcji i aparatów z optyczną stabilizacją obrazu. Samsung nie podał oficjalnych cen podczas zapowiedzi urządzeń, ale ich oddział z Beneluksu był na tyle miły, że podał nam oficjalne ceny modeli A3 i A5.

a3-a5-a7-1

A3 to wydatek rzędu 329 euro (1410 zł), a A5 nabędziemy za 399 euro (1710 zł), jak widać ceny są zdecydowanie wyższe od ich pierwowzorów, choć ich cena mnie nie dziwi, biorąc pod uwagę urządzenia mobilne konkurencji. A3 nie ma zbyt wielu zmian względem swego poprzednika, ale A5 i A7 to zupełnie inny sprzęt, niż ich ojcowie. Z drugiej strony aluminium i szkło użyte podczas ich konstrukcji może służyć za argument stojący za wyższą ceną.

Obecnie nie znamy cen modelu A7, ale wydaje mi się, że będzie kosztował 469 euro (2010 zł). W końcu różnica względem każdego z modeli musi się różnić. Pamiętajcie, że to ceny na rynku Europejskim, więc w innych krajach mogą się nieznacznie różnić. Jeżeli pojawią się takowe zmiany, postaramy się zaktualizować wpis o nowe dane.

Źródło: sammobile.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Ambasador marki Samsung

    Takie smartfony jak Samsung Galaxy A3 (2016) idealnie nadają się dla tych, którzy cenią sobie design i funkcje klasy premium, a jednocześnie nie chcą wydać za dużo pieniędzy jak to bywa w przypadku flagowców.