Michał22.09.2015
Zobacz jak wyglądają zdjęcia zrobione nowym iPhone 6s

Pierwsi szczęśliwcy otrzymują już swoje iPhone’y 6s, więc w sieci zaczynają powoli pojawiać się pierwsze testy i porównania. Na pierwszy ogień idzie aparat nowego iPhone’a.

Poniżej zamieszczam cztery zdjęcia, które zostały wykonane 12 Mp aparatem znajdującym się właśnie w najnowszym iPhone 6s. Znajdujące się poniżej zdjęcia nie zostały w żaden sposób przerobione i dostępne są w pełnej rozdzielczości.

image2 image1 image3 image4

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • firing

  Te zdjęcia są słabe.

 • T

  Nokia N8 (z 2010 roku!) też z aparatem 12 MPx a zdjęcia… O niebo lepsze!
  Dodam, ze w odróżnieniu od iPhone nokia ma prawdziwą lampę błyskową.

 • Mateusz Kiliński

  No, takie średniawe trochę, co nie?

 • The Chronicler

  Bardzo słabo w porównaniu do konkurencji nie mówiąc że stare nokie robiły lepsze zdjęcia n8 a z lumia 920 też nie ma porównania

 • antichrist

  nie wiem gdzie wy widzicie tu słabe zdjęcia… owszem, szału nie ma, ale to tylko telefon, jego matryca jest wielkości główki od zapałki, gdzie ta sama ilość pikseli w lustrzankach matryca ma wielkość pudełka zapałek. więc na logikę nie ma fizycznej możliwości, żeby jakość zdjęć była na tyle dobra, żeby powalała przy takich niedoskonałych technicznie zdjęciach (bez urazy dla fotografa)

  porównując zdjęcia do chociażby doskonałej nokii n8 konieczne jest posiadanie tego samego kadru w tych samych warunkach oświetleniowych. dopiero wtedy można oceniać, który telefon robi lepsze zdjęcia. przy czym jestem przekonany, że w tym teście pomimo aparatu n8, to jednak nowy iphone byłby lepszy.

 • aaa

  Te zdjęcia są zrobione przez kogoś kto zdjęć nie potrafi robić więc nie płaczcie.