Xiaomi

108 Mpx aparat w Xiaomi otrzyma czujniki pomocnicze o rozdzielczości 16 i 12 megapikseli

Bardzo dobrze znany informator o pseudonimie Xiaomishka, który aktywnie publikuje wiarygodne informacje o nowych urządzeniach Xiaomi i Redmi, przekazał informacje o kamerze Xiaomi Mi Mix 4.

Według jego źródła w głównym aparacie będą trzy moduły, w tym główny, wyposażony w czujnik obrazu Samsung, którego rozdzielczość wyniesie 108 megapikseli.

108 Mpx aparat w Xiaomi otrzyma czujniki pomocnicze o rozdzielczości 16 i 12 megapikseli ciekawostki Xiaomi, MiMix 4, Mi MIX 4, aparat  Bardzo dobrze znany informator o pseudonimie Xiaomishka, który aktywnie publikuje wiarygodne informacje o nowych urządzeniach Xiaomi i Redmi, przekazał informacje o kamerze Xiaomi Mi Mix 4. MiMix4 1 547x350

Ultra-szerokokątny aparat zostanie wyposażony w 16-megapikselowy czujnik, który zostanie uzupełniony 12-megapikselowym aparatem z teleobiektywem.

Należy także pamiętać o tym, że Xiaomi nie ma już prawa używać znaku handlowego Mix w nazwie swoich nowych produktów, więc Xiaomi Mi Mix 4 najprawdopodobniej wyjdzie pod inną nazwą.

Nowość Xiaomi z 108-megapikselowa będzie pierwszym na świecie smartfonem z takim aparatem tylko przez kilka miesięcy. Później powinien ten sam aparat pojawić się w linii smartfonów Samsung Galaxy S11.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry