18 okazji do oszczędzania, czyli nowe kupony do McDonald's polecane, ciekawostki Przecena, Promocja, McDonalds Kupony, McDonalds, kupony, iPhone, AppStore, Apple, App Store, Aplikacja, apka  Od czasu do czasu staramy się wrzucać wpisy związane z przecenami, po to abyście mogli zaoszczędzić kilka groszy. Dziś padło na McDonald's. MCdonalds

18 okazji do oszczędzania, czyli nowe kupony do McDonald’s

Od czasu do czasu staramy się wrzucać wpisy związane z przecenami, po to abyście mogli zaoszczędzić kilka groszy. Dziś padło na McDonald’s.

Od kilku godzin zarówno w oficjalnej jak i w aplikacjach firm trzecich dostępne są nowe kupony rabatowe, dzięki którym możecie sporo zaoszczędzić na zakupach w McDonlad’s. Łącznie nowych kuponów jest aż 18! Najnowsza oferta ważna do 28.01.2018 roku.

18 okazji do oszczędzania, czyli nowe kupony do McDonald's polecane, ciekawostki Przecena, Promocja, McDonalds Kupony, McDonalds, kupony, iPhone, AppStore, Apple, App Store, Aplikacja, apka  Od czasu do czasu staramy się wrzucać wpisy związane z przecenami, po to abyście mogli zaoszczędzić kilka groszy. Dziś padło na McDonald's. kuponymc

Jak używać aplikacji? Jest to bardzo proste. Wystarczy wybrać właściwy kupon w kasie przy składaniu zamówienie pokazać go na ekranie swojego iPhone. Kupony można wykorzystywać wielokrotnie! Gorąco polecamy.

[app 1217507712]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry