2 miesiące Spotify Premium za darmo, czyli specjalna promocja z okazji Walentynek polecane, ciekawostki walentynki, spotify premiu za 0, Spotify, Promocja, premium, 2 miesiące spotify za darmo  Spotify wystartowało właśnie z nową promocją, która pozwala na darmowy 2 miesięczny dostęp do usługi Spotify Premium. Spotify 1300x700

2 miesiące Spotify Premium za darmo, czyli specjalna promocja z okazji Walentynek

Spotify wystartowało właśnie z nową promocją, która pozwala na darmowy 2 miesięczny dostęp do usługi Spotify Premium.

Chcąc zdobyć nowych subskrybentów, Spotify uruchomiło nową promocję w której oferuje 2 miesiące darmowego dostępu do strefy premium. Premium to nic innego jak Spotify bez reklam, możliwość pobrania muzyki na nasze urządzenie, czy dowolne odtwarzanie utworu.

2 miesiące Spotify Premium za darmo, czyli specjalna promocja z okazji Walentynek polecane, ciekawostki walentynki, spotify premiu za 0, Spotify, Promocja, premium, 2 miesiące spotify za darmo  Spotify wystartowało właśnie z nową promocją, która pozwala na darmowy 2 miesięczny dostęp do usługi Spotify Premium. spotify 1

Z oferty mogą skorzystać osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty premium. Aby skorzystać z promocji konieczne jest podczas rejestracji podanie nr. karty kredytowej. Po aktywacji kartę można usunąć.

Po okresie promocyjnym abonamet wynosił będzie 19,99 zł miesięcznie.

Więcej dowiecie się na stronie Spotify – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top