8 widgetów innych firm, które możesz zainstalować i przetestować na iOS 14 już teraz polecane, ciekawostki widgety firm trzecich, widgety, iOS 14  Jedną z najciekawszych funkcji w iOS 14 są widżety na ekranie głównym, które zapewniają szybki dostęp do informacji z aplikacji. iOS14widgey

8 widgetów innych firm, które możesz zainstalować i przetestować na iOS 14 już teraz

Jedną z najciekawszych funkcji w iOS 14 są widżety na ekranie głównym, które zapewniają szybki dostęp do informacji z aplikacji.

Widżety można przypinać do ekranu głównego w różnych miejscach i rozmiarach.

Kiedy wydano pierwszą wersję beta systemu iOS 14, widżety były ograniczone do aplikacji Apple, takich jak Kalendarz czy Pogoda. Teraz po kilku tygodniach testów zaczęły pojawiać się widgety zewnętrznych deweloperów. Już dziś zapisując się do beta testów możecie przetestować i sprawdzić działanie widgetów takich aplikacji jak: Parcel, Debit & Credit, Aviary, Schooly, Spendy, Streaks, Dark Noise i Unwind.

8 widgetów innych firm, które możesz zainstalować i przetestować na iOS 14 już teraz polecane, ciekawostki widgety firm trzecich, widgety, iOS 14  Jedną z najciekawszych funkcji w iOS 14 są widżety na ekranie głównym, które zapewniają szybki dostęp do informacji z aplikacji. iOS14widgey 8 widgetów innych firm, które możesz zainstalować i przetestować na iOS 14 już teraz polecane, ciekawostki widgety firm trzecich, widgety, iOS 14  Jedną z najciekawszych funkcji w iOS 14 są widżety na ekranie głównym, które zapewniają szybki dostęp do informacji z aplikacji. iOS14 widgety 1

Należy pamiętać o tym, że funkcjonalność widżetów na ekranie głównym w iOS 14 jest dość ograniczona. Dzieje się tak, ponieważ Apple zezwala widgetom tylko na prezentowanie informacji, a elementy interaktywne, takie przełączniki, nie są dozwolone, prawdopodobnie ze względu na żywotność baterii. Stuknięcie w widżet otwiera zatem odpowiednią aplikację.

Oficjalne widżety na ekranie głównym będą dostępne dla wszystkich użytkowników jesienią po oficjalnym wydaniu iOS 14.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry