AirPods Pro pojawią się w paru kolorach polecane, ciekawostki kolory, AirPods Pro, AirPods  AirPods Pro mają podobno zadebiutować w aż ośmiu wariantach kolorystycznych. Białe są pewniakiem, a jednym z nowszych będzie zielony podobny do tego z iPhone'a 11 Pro/Pro Max. AirPods

AirPods Pro pojawią się w paru kolorach

AirPods Pro mają podobno zadebiutować w aż ośmiu wariantach kolorystycznych. Białe są pewniakiem, a jednym z nowszych będzie zielony podobny do tego z iPhone’a 11 Pro/Pro Max.

Osiem kolorów to zdecydowanie więcej w porównaniu z jednym, który jest od początku istnienia bezprzewodowych słuchawek. Z drugiej strony wystarczy spojrzeć na Beats Solo3, które każdego roku otrzymają przynajmniej 12 nowych kolorów.

Raport znajdujący się na Economic Daily News potwierdza też, że bezprzewodowe słuchawki będą wodoodporne i otrzymają aktywną redukcję szumów. Warto nadmienić, że w testowej edycji iOS 13.2 pojawiła się ikona prezentująca niewydane jeszcze słuchawki.

AirPods Pro pojawią się w paru kolorach polecane, ciekawostki kolory, AirPods Pro, AirPods  AirPods Pro mają podobno zadebiutować w aż ośmiu wariantach kolorystycznych. Białe są pewniakiem, a jednym z nowszych będzie zielony podobny do tego z iPhone'a 11 Pro/Pro Max. AirPods Pro 1 650x288

Apple zdaje sobie sprawę, że idą święta, więc słuchawki miałaby zostać zapowiedziane w przyszłym tygodniu i niebawem będziemy mogli je nabyć.

Pierwsze informacje o nowszych słuchawkach Apple w innym kolorze niż biały pojawiły się w lutym tego roku. Miesiąc później pojawiła się druga generacja AirPods ze wsparciem dla Hey Siri, 50 godzinnymi rozmowami i etui umożliwiającym bezprzewodowe ładowanie. Jedynym nieobecnym w tamtym okresie był czarny kolor.

Mark Gurman pracujący dla Bloomberga wspomniał, że producent iPhone’a chciał wydać drugą generację słuchawek w 2018 roku. Jednak zdecydowano się opóźnić premierę, a czarny kolor lub inne są zarezerwowane dla modelu Pro.

Październik się już kończy i nic nie wskazuje na to, żeby Apple przygotowywało się do kolejnej konferencji sprzętowej. W takiej sytuacji zapowiedź słuchawek może okazać się krótką notką prasową i będziemy w stanie je niedługo zamówić.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry