halide 1

Aktualizacja Halide wprowadza 2-krotny inteligentny zoom w iPhone 14 Pro

Popularna aplikacja aparatu Halide została zaktualizowana do wersji 2.10, przynosząc 2-krotny zoom do iPhone’a 14 Pro, a także aktualizacje trybu Depth, szybką opcję wyboru 48/12MP i więcej.

Halide usprawnia funkcje aparatu w iPhone, dodając kilka narzędzi na profesjonalnym poziomie. Można na przykład zmienić ekspozycję i ręczne ustawianie ostrości, przewijając lub przełączając się między potężnym trybem auto i ręcznym fotografowaniem Halide 2.10 oferuje użytkownikom iPhone’a 14 Pro inteligentny zoom 2×, a także aktualizacje trybu Depth i różne usprawnienia.

Ta aktualizacja pozwala również na fotografowanie z pełną jakością lub niższym przetwarzaniem ProRAW bezpośrednio w Halide. Można wtedy fotografować z pełną kontrolą manualną, nawet przy 10 lub 12 bitach, aby zmniejszyć rozmiar pliku. Natywny RAW nie jest dostępny w 48MP, a jedynie w 12MP.

Aktualizacja Halide wprowadza 2-krotny inteligentny zoom w iPhone 14 Pro ciekawostki halide  Popularna aplikacja aparatu Halide została zaktualizowana do wersji 2.10, przynosząc 2-krotny zoom do iPhone'a 14 Pro, a także aktualizacje trybu Depth, szybką opcję wyboru 48/12MP i więcej. halide 1

Mamy też szybkie przełączanie pomiędzy przechwytywaniem 48 i 12MP za pomocą długiego naciśnięcia przycisku przechwytywania. Nie zawsze chcesz mieć długi czas przechwytywania, ogromny rozmiar pliku i szumy zdjęcia 48MP. Halide pozwala szybko przełączać się między 48 i 12 MP na iPhone 14 Pro, dając Ci kontrolę za pomocą prostego stuknięcia.

Możesz również wykorzystać nową 48-megapikselową matrycę, wykonując zdjęcia bezpośrednio w formacie HEIC lub JPG, w zależności od ustawień. Pliki te mają rozmiar 1/25 wielkości 48MP pliku ProRAW i są rejestrowane 2,5 razy szybciej, zachowując przy tym mnóstwo szczegółów. Halide wprowadza również ręczne ustawianie ostrości do Depth Capture.

Halide jest dostępny za darmo w App Store z opcją subskrypcji (2,99 euro za miesiąc lub 12,49 euro za rok) lub jednorazowego zakupu (69,99 euro).

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top