Amazon Prime już w Polsce. Cena szokuje! ciekawostki ile kosztuje amazon prime, co to jest amazon prime, cena amazon prime w polsce, amazon prime  Amazon przygotował nową, rewelacyjną ofertę dla polskich użytkowników. Usługa Amazon Prime szokuje ceną. Grzechem jest nie skorzystać z takiej oferty. Amazon

Amazon Prime już w Polsce. Cena szokuje!

Amazon przygotował nową, rewelacyjną ofertę dla polskich użytkowników. Usługa Amazon Prime szokuje ceną. Grzechem jest nie skorzystać z takiej oferty.

Amazon Prime to usługa dzięki której otrzymujemy darmowy dostęp do zakupów na amazon.pl, dostęp do Amazon Prime Video, dostęp do gier w ramach Prime Gaming oraz comiesięczny sub dla wybranego kanału na Twitchu. Ile to wszystko kosztuje? 100? 200? 300 zł?

Cena Amazon Prime w Polsce

Amazon Prime już w Polsce. Cena szokuje! ciekawostki ile kosztuje amazon prime, co to jest amazon prime, cena amazon prime w polsce, amazon prime  Amazon przygotował nową, rewelacyjną ofertę dla polskich użytkowników. Usługa Amazon Prime szokuje ceną. Grzechem jest nie skorzystać z takiej oferty. amazon1
Cena Amazon Prime w Polsce.

Tak jak napisaliśmy w tytule cena szokuje! Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Uwaga! Roczny dostęp do usługi to jedyne 49 zł! Dostępna jest także opcja miesięczna, ale w tym przypadku musimy zapłacić  10,99 zł, więc jak widzicie dużo lepiej opłaca się skorzystać z pakietu rocznego. Co Wy na to?

Oczywiście tak jak w przypadku innych podobnych usługi użytkownik otrzymuje 30-dniową darmową wersję próbną.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry