iphone13pro

Anteny iPhone 13 Pro z plastikowych butelek słabo odbierają sygnał

iPhone 13 Pro ma nowy Apple A15 SoC, mniejszy notch i więcej dostępnej pamięci. Jednak niektórzy użytkownicy zgłaszają, że po przejściu na iPhone 13 smartfon ma dużo słabszy sygnał GSM.

Zdaniem wielu osób, iPhone’y serii 13 mają o wiele słabszy sygnał w porównaniu do serii iPhone 12.

Anteny iPhone 13 Pro z plastikowych butelek słabo odbierają sygnał ciekawostki slabszy sygnal w iphone 13, iphone 13 pro ma slabszy sygnal od iphone 12, iPhone 13 Pro, gorszy sygnal gsm w iphone 13, anteny z butelek plastikowych  iPhone 13 Pro ma nowy Apple A15 SoC, mniejszy notch i więcej dostępnej pamięci. Jednak niektórzy użytkownicy zgłaszają, że po przejściu na iPhone 13 smartfon ma dużo słabszy sygnał GSM. iPhone13pro
Słabszy sygnał GSM w iPhone 13 Pro.

Oto kilka opinii użytkowników:

  • Siła sygnału w iPhonie 12 od jednego operatora w tej samej lokalizacji jest lepsza niż w iPhonie 13 Pro
  • iPhone 13 ma słabszy sygnał niż iPhone 12.
  • W tym samym miejscu iPhone 12 łapie sieć 5G, a iPhone 13 pokazuje tylko 4G i długo nie znajduje 5G

Warto wspomnieć, że informacje na oficjalnej stronie Apple pokazują, że iPhone 13 jest zaangażowany w minimalizowanie swojego wpływu na środowisko, na przykład poprzez wykorzystanie plastikowych butelek z recyklingu do produkcji anten – po raz pierwszy w historii branży. Być może skargi użytkowników mają coś wspólnego z tymi plastikowymi antenami.

Dla przypomnienia dodamy, że wczoraj w godzinach wieczornych Apple wypuściło nowe wersje systemów iOS 15.0.2, iPadOS 15.0.2 i watchOS 8.0.1. Więcej na ten temat możecie przeczytać poniżej.

Czy ktoś z Was zaobserwował podoby problem?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry