Gra Angry Birds Action! dostępna w polskim AppStore ciekawostki zapowiedź gry, Wideo, Rovio, nowa gra, gra Angry Birds Action, Angry Birds Action!, Angry Birds Action kiedy premiera  Angry Birds Action! to kolejna już cześć serii Angry Birds opracowana przez firmę Rovio. Jeśli lubicie szalone kurczaki, to gra jest już dostępna jest w polskim App Store. angrybirds

Gra Angry Birds Action! dostępna w polskim AppStore

Angry Birds Action! to kolejna już cześć serii Angry Birds opracowana przez firmę Rovio. Jeśli lubicie szalone kurczaki, to gra jest już dostępna jest w polskim App Store.

Nowa część Angry Birds jak widzicie różni się  trochę od pozostałych części. Nie ma już znanych proc z których szalone kurczaki były wystrzeliwane, ale zasada gry jest bardzo podobna. Należy niszczyć konkretne elementy umieszczone na planszy.

Poniżej zobaczcie jak to wszystko wygląda z bliska.

Gra dostępna jest za darmo.

[app 1028984371]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry