Aplikacja Google Fit na iPhone nauczyła się mierzyć tętno użytkownika ciekawostki tętno, oddech, iPhone, Google Fit mierzy tętno na iphone, Google Fit  Redaktorzy 9to5Google odkryli, że aplikacja Google Fit na iPhone pozwala mierzyć tętno i oddech użytkownika za pomocą aparatu znajdującego się w smartfonie. google 1300x700

Aplikacja Google Fit na iPhone nauczyła się mierzyć tętno użytkownika

Redaktorzy 9to5Google odkryli, że aplikacja Google Fit na iPhone pozwala mierzyć tętno i oddech użytkownika za pomocą aparatu znajdującego się w smartfonie.

Google Fit mierzy Twoje tętno za pomocą głównego aparatu, który znajduje się z tyłu iPhone’a. Aby wykonać pomiar należy lekko naciskać obiektyw.

Aby poprawić dokładność pomiarów, Google zaproponuje włączenie latarki. Umożliwi to aplikacji śledzenie subtelnych zmian w kolorze palców użytkownika.

Aplikacja Google Fit na iPhone nauczyła się mierzyć tętno użytkownika ciekawostki tętno, oddech, iPhone, Google Fit mierzy tętno na iphone, Google Fit  Redaktorzy 9to5Google odkryli, że aplikacja Google Fit na iPhone pozwala mierzyć tętno i oddech użytkownika za pomocą aparatu znajdującego się w smartfonie. fit 1

Ponadto aplikacja umożliwia pomiar częstości oddechów za pomocą aparatu do selfie. Aby to zrobić, musisz położyć rękę ze smartfonem na stole i znajdować się w kadrze przez około minutę.

Warto zauważyć, że właściciele Androida otrzymali te funkcje już na początku 2021 roku. Więcej o aplikacji dowiecie się z poniższego filmu.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top