Youtube

Aplikacja YouTube wreszcie z automatyczną obsługą trybu ciemnego

Lepiej późno niż wcale. Dziś wreszcie w mojej aplikacji YouTube na iPhone pojawił tryb ciemny kompatybilny z systemem iOS.

Kilkanaście minut temu po włączeniu trybu ciemnego i wejściu w aplikację YouTube doznałem lekkiego szoku. Motyw aplikacji automatycznie zmienił się na ciemny.  Czyli YouTube w końcu wprowadziło opcję trybu ciemnego kompatybilnego iOS. Co to znaczy?

Aplikacja YouTube wreszcie z automatyczną obsługą trybu ciemnego polecane, ciekawostki Youtube, tryb ciemny, iPhone, iOS 13  Lepiej późno niż wcale. Dziś wreszcie w mojej aplikacji YouTube na iPhone pojawił tryb ciemny kompatybilny z systemem iOS. youtube

Oznacza to, że aplikacja automatycznie przełącza się między jasnym i ciemnym wyglądem w zależności od ustawień iOS 13 na smartfonie. Do tej pory tryb ciemny można było włączyć w sposób ręczny przez ustawienia dostępne w aplikacji. Opcja dostępna jest w Ustawieniach aplikacji w polu Wygląd.

Uwaga! Wygląda na to, że funkcja nie została uruchomiona od razu u wszystkich użytkowników tylko włączana jest stopniowo. Także jeśli jeszcze nie masz nowego trybu u siebie w aplikacji to po prostu cierpliwie poczekaj. Na pewno za jakiś czas pojawi się także u Ciebie.

[appbox appstore 544007664]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top