Apple chce wprowadzić specjalną comiesięczną subskrypcję umożliwiającą darmowy dostęp do gier w App Store? polecane, ciekawostki Za darmo, miesięczny abonament na gry, miesięczna subskrypcja na gry, gry na żądanie, Apple, App Store  Jak donosi Bloomberg, Apple pracuje nad kolejną specjalną usługą, która może być zaprezentowana już dziś wieczorem. Chodzi o comiesięczną subskrypcję, która będzie pozwalać na dostęp do gier w App Store. Gry 1

Apple chce wprowadzić specjalną comiesięczną subskrypcję umożliwiającą darmowy dostęp do gier w App Store?

Jak donosi Bloomberg, Apple pracuje nad kolejną specjalną usługą, która może być zaprezentowana już dziś wieczorem. Chodzi o comiesięczną subskrypcję, która będzie pozwalać na dostęp do gier w App Store.

Zdaniem Bloomberg w ramach usługi nie będzie możliwe korzystanie z gier freemium, które można pobrać za darmo, a także nie będzie możliwe korzystanie z płatnych dodatków dostępnych w grach.

Apple chce wprowadzić specjalną comiesięczną subskrypcję umożliwiającą darmowy dostęp do gier w App Store? polecane, ciekawostki Za darmo, miesięczny abonament na gry, miesięczna subskrypcja na gry, gry na żądanie, Apple, App Store  Jak donosi Bloomberg, Apple pracuje nad kolejną specjalną usługą, która może być zaprezentowana już dziś wieczorem. Chodzi o comiesięczną subskrypcję, która będzie pozwalać na dostęp do gier w App Store. AppStore

Firma wpływami z opłaty comiesięcznej subskrypcji będzie oczywiście dzielić się z deweloperami. Jaki będzie koszt subskrypcji? Tego nie wiadomo. Nie wiadomo również, czy usługa zostanie zaprezentowana już dziś wieczorem.

Zdaniem Marka Gurmana jeśli usługa nie zostanie zaprezentowana dziś wieczorem, to Apple zaprezentuje ją dopiero na czerwcowej konferencji otwierającej tegoroczne WWDC.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry