Apple doda nowe skróty klawiszowe do iPada ciekawostki skróty klawiszowe w ipad, skórty klawiszowe, iPad, Apple  Dziennikarze 9to5Mac znaleźli w kodzie beta iPadOS 13.5.5 wzmiankę o tym, że Apple planuje dodać nowe skróty klawiszowe do iPada. iPadPro

Apple doda nowe skróty klawiszowe do iPada

Dziennikarze 9to5Mac znaleźli w kodzie beta iPadOS 13.5.5 wzmiankę o tym, że Apple planuje dodać nowe skróty klawiszowe do iPada.

Większość klawiatur oferuje szereg funkcji, których można używać z klawiszami funkcyjnymi, na przykład jasność ekranu, sterowanie multimediami i inne. Ponieważ markowe klawiatury dla iPad powinny być z definicji kompaktowe, brakuje im klawiszy funkcyjnych. Jednak Apple planuje to nadrobić w przyszłej aktualizacji.

Apple doda nowe skróty klawiszowe do iPada ciekawostki skróty klawiszowe w ipad, skórty klawiszowe, iPad, Apple  Dziennikarze 9to5Mac znaleźli w kodzie beta iPadOS 13.5.5 wzmiankę o tym, że Apple planuje dodać nowe skróty klawiszowe do iPada. ipad brightness hud

Zgodnie z kodem odnalezionym w iPadOS 13.5.5 beta producent pracuje nad nowymi skrótami klawiaturowymi, które umożliwią zmianę jasności ekranu iPada oraz podświetlenia klawiatury.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry