Apple dodaje wsparcie dla Bluetooth 4.2 w starszych iPhone'ach i iPad Air 2 ciekawostki iPhone 6s, Bluetooth 4.2 w jakich urządzeniach, Bluetooth 4.2 w iPhone 6, Bluetooth 4.2 w iPad Air 2, Bluetooth 4.2, Apple  Podczas konferencji ?Hey Siri? na początku zeszłego miesiąca, Apple po cichu zaktualizowało listę urządzeń mobilnych kompatybilnych z Bluetooth 4.2. Bluetooth 1300x700

Apple dodaje wsparcie dla Bluetooth 4.2 w starszych iPhone’ach i iPad Air 2

Podczas konferencji ?Hey Siri? na początku zeszłego miesiąca, Apple po cichu zaktualizowało listę urządzeń mobilnych kompatybilnych z Bluetooth 4.2.

Od tamtego momentu na liście znajdują się obydwa warianty iPhoneea 6 i iPad Air 2.
Wszystkie iGadżety zadebiutowały w ubiegłym roku z Bluetooth 4.0, a najnowsze iPhoneey i iPad mini 4 mają fabryczne wsparcie dla BT 4.2.

Nie mam pojęcia, jak to możliwe, skoro numery urządzeń są te same. Prawdopodobnie za zmianę odpowiedzialne jest oprogramowanie, a nie sprzęt. W Cupertino po prostu zaktualizowano oprogramowanie układu scalonego Bluetooth podczas udostępnienia iOS 9.

Apple dodaje wsparcie dla Bluetooth 4.2 w starszych iPhone'ach i iPad Air 2 ciekawostki iPhone 6s, Bluetooth 4.2 w jakich urządzeniach, Bluetooth 4.2 w iPhone 6, Bluetooth 4.2 w iPad Air 2, Bluetooth 4.2, Apple  Podczas konferencji ?Hey Siri? na początku zeszłego miesiąca, Apple po cichu zaktualizowało listę urządzeń mobilnych kompatybilnych z Bluetooth 4.2. Bl

Bluetooth 4.2 oferuje wyższe prędkości przesyłu danych, wyższą efektywność i nowe zabezpieczenia, a także protokoły IPv6/6LOWPAN, aby współpracować z urządzeniami opartymi o Internet Rzeczy.

Ars Technica tłumaczy, że można to osiągnąć metodą programową, choć bez zmiany odpowiedniego sprzętu się nie obędzie. Bez zmiany mamy do czynienia jedynie z nowymi zabezpieczeniami, a reszta funkcji w ogóle nie działa.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top