Apple iPhone Live Photos vs Samsung S7 Motion Photos - porównanie na filmie polecane, ciekawostki Youtube, Wideo, porównanie, Motion Photos galaxy s7, Motion Photos, jak działa live photos, iPhone 6s, co to jest Motion Photos, Apple  Jedną z nowości w iPhone 6s, który zaprezentowany został w ubiegłym roku była funkcja Live Photos. Jak to zwykle bywa, pół roku później Samsung skopiował funkcję i wprowadził ją w Galaxy S7 i S7 edge pod nazwą Motion Photos. iPhone6s

Apple iPhone Live Photos vs Samsung S7 Motion Photos – porównanie na filmie

Jedną z nowości w iPhone 6s, który zaprezentowany został w ubiegłym roku była funkcja Live Photos. Jak to zwykle bywa, pół roku później Samsung skopiował funkcję i wprowadził ją w Galaxy S7 i S7 edge pod nazwą Motion Photos.

Dziś mam dla Was filmik autorstwa PhoneArena, który bardzo dokładnie pokazuje jak działają ?żywe zdjęcia? na iPhone 6s i Samsung Galaxy S7 edge.

Pomimo tego, że ?żywe zdjęcia? w Galaxy S7 mają kilka dodatkowych funkcji, moim zdaniem funkcja ta jednak lepiej prezentuje się i lepiej działa na iPhone 6s. A jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry